Wesela i imprezy okolicznościowe to nasza specjalność. Planują Państwo wesele, chrzciny, komunię, urodziny, jubileusz, zjazd rodzinny lub inną imprezę okolicznościową? Zapraszamy do organizowania imprez okolicznościowych w naszym obiekcie, w okolicach Poznania w Puszczykowie.

Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości jedzenie oraz lokalizacja blisko Poznania, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawiają, że wesele, urodziny czy inna impreza okolicznościowa będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Oferujemy  dwie przestronne, klimatyzowane oraz profesjonalnie wyposażone sale, z których większa może pomieścić do 100 osób. Na Państwa życzenie zapewniamy dekorację sal na wszelkie uroczystości. Organizujemy wesela, imprezy urodzinowe, rocznice, chrzciny, komunie oraz wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe.

Bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także bezpłatny parking dla gości, to dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że goście czują się u nas komfortowo.

Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa, wystrój wnętrz a nade wszystko lokalizacja i leśny klimat sprawią, że ten szczególny dzień, który zechcą Państwo u nas świętować, na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych gości.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Tel. +48 61 813 30 72 | +48 690 256 076 | rezerwacja@wielspin.pl