Planują Państwo wesele, chrzciny, komunię, urodziny, jubileusz, zjazd rodzinny lub inną imprezę okolicznościową?

Bogaty wachlarz usług gastronomicznych i hotelowych oraz lokalizacja blisko Poznania w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawi, że wesele, urodziny czy inna impreza okolicznościowa będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Oferujemy Państwu dwie przestronne, klimatyzowane oraz profesjonalnie wyposażone sale z których większa może pomieścić do 120 osób. Na Państwa życzenie zapewniamy dekorację sal na wszelkie uroczystości. Zespół specjalistów zajmujących się organizacją imprez w naszym Hotelu, to wykwalifikowana kadra ludzi, którzy perfekcyjnie przygotują każdą uroczystość. Organizujemy wesela, imprezy urodzinowe, rocznice, chrzciny, komunie oraz wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe.

Wiemy dokładnie jak powinna być zaplanowana każda uroczystość. Dysponujemy bezpiecznym placem zabaw dla dzieci na terenie naszego hotelu a także bezpłatnym parkingiem dla Gości. Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym miejscu, które sprawi, że każda impreza na długo zostanie w pamięci, to Hotel Wielspin w Puszczykowie idealnie wpasuje się w Państwa oczekiwania.

Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa, wystrój wnętrz a nade wszystko lokalizacja i leśny klimat sprawią, że ten szczególny dzień, który zechcą Państwo u nas świętować, na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych Gości.