zapraszamy do
hotelu wielspin

Witamy Państwa na stronie Hotelu Wielspin w Puszczykowie, miejscowości oddalonej o 15 km od Centrum Poznania położonej w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego z dala od miejskiego zgiełku.

Nasze unikalne otoczenie gwarantuje Państwu spokój i ciszę, a tym samym idealne warunki wypoczynku i dobrego snu, stanowiąc doskonałe uzupełnienie komfortowego pobytu w Hotelu oraz niecodziennych wrażeń kulinarnych. W ofercie dla naszych Gości posiadamy nowoczesne sale konferencyjno-szkoleniowe i wiele ciekawych atrakcji jak bezpieczny plac zabaw dla dzieci, restauracja z bardzo ciekawą propozycją. Hotel Wielspin to znakomite miejsce z szerokim wachlarzem usług hotelowych i gastronomicznych których wysoką jakość gwarantuje wykwalifikowany personel.

szkolenia
i konferencje
dowiedz się więcej
nasza
Okolica
Puszczykowo znajduje się nieopodal Wielkopolskiego Parku Narodowego, który chroni krajobraz polodowcowy i wiele pięknych gatunków roślin i zwierząt. Przyjeżdżając w okolice WPN liczne trasy turystyczne umożliwiają aktywne spędzanie czasu. Szlaki wodne zachęcają do spływów kajakowych i rejsów statkami, a drogi rowerowe i piesze do przejażdżek rowerowych, spacerów, a w okresie zimowym do narciarstwa biegowego.
napisz do nas
Kontakt